Wspieraj na bazarku!

Ewę, Flickę i Bessie możesz wesprzeć uczestnicząc w bazarku. Zachęcamy zarówno do licytowania umieszczanych fantów, jak i dodawania własnych. Każde wsparcie jest ważne!

Nasz BAZAREK znajdziecie pod adresem www.facebook.com/LecaPoSukces

Flicka w walizce ;) (fot. Agencja Dog Model)

Zasady i opis bazarku:

Dzięki bazarkowi możecie wesprzeć Ewę i suczki nie tylko poprzez licytowanie rzeczy i usług, ale również umieszczanie swoich fantów. Fantem może być praktycznie wszystko – od sesji fotograficznych, zajęć sportowych, poprzez książki, gadżety dla psów, kolczyki, koszulki etc. Oczywiście nie umieszczajcie rzeczy nieprzyzwoitych lub niebezpiecznych, ale to chyba jest oczywiste ;)

Zasady są bardzo proste – najpierw kilka dni przeznaczymy na umieszczanie fantów. Jeżeli macie fant, który chcielibyście umieścić możecie napisać do nas wiadomość lub bezpośrednio umieścić opis oraz jego zdjęcie w wydarzeniu. Po zakończeniu umieszczania fantów, która będzie trwać przez cały bazarek ;), zapraszamy do licytacji fantów w komentarzach :) Po zakończeniu aukcji, dokładnym spisaniu wszystkich darczyńców i licytujących poprosimy każdego o wywiązanie się z obowiązków licytujących i wystawiających fanty.

Osoby umieszczające fanty muszą zobowiązywać się do przesłania fantów osobom, które go wylicytowały. Natomiast te prosimy o uiszczanie kwoty licytacji bezzwłocznie drogą elektroniczną.

Wszystkim zaangażowanym w wspieranie Ewki serdecznie dziękujemy! Trzymamy kciuki za licytację i liczymy na waszą aktywność! Bazarek od dnia dzisiejszego 12.07 potrwa do 02.08!

Zapraszamy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s