O nas

Lecą po sukces! Wesprzyj wyjazd Ewy, Flicki i Bessie na Mistrzostwa Świata USDDN!

Ewa podczas Dog Chow Disc Cup 2013 zakwalifikowałam się z dwoma psami Flicką i Bessie na Mistrzostwa Świata U.S. Disc Dog Nationals w dogfrisbee. To jedna z najważniejsza i najbardziej prestiżowych imprez sportów kynologicznych na świecie, która co roku odbywa się w Cartersville w Stanach Zjednoczonych. Niestety Ewka jako osoba ucząca się, pracująca i samodzielnie utrzymująca siebie i swoje psy, nie może pozwolić sobie na koszta związane z wyjazdem na USDDN. Stąd akcja Lecą po sukces! Wspólnie możemy pomóc Ewce i wysłać ją na Mistrzostwa Świata!

Ewa, Flicka i Bessie po DCDC Poznań 2013 (fot. Tomasz Mońko)

Kim jest Ewa?

Ewka od wielu lat trenuje dogfrisbee z psami i to nie tylko własnymi. Swoją osobą, działaniem oraz podejściem do czworonogów, promuje świadome życie z psem z uwzględnieniem jego potrzeb i rozwoju. Projekt Lecą po sukces! ma za zadanie nie tylko pomóc Ewce w wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, ale również promować sportowy styl życia. Chcemy pokazać, że opieka nad psem, to nie tylko spacerki i obowiązki pielęgnacyjne, ale przede wszystkim partnerstwo i aktywnie spędzony razem czas. Im bardziej rozwijasz swoje umiejętności z psem, im więcej ćwiczysz, tym mocniejsza jest wasza więź i łatwiejsze wspólne życie.

Ewa podczas rozmowy z ekipą poznańskiej telewizji WTK :) (fot. Renata Kin)

Kim są psy?

Jak zapytasz o Flickę, to zawsze dostaniesz jedną odpowiedź – Flicka jest po prostu doskonała. Sunia urodziła się 31 sierpnia 2011 r. po sportowych rodzicach Wenie i Simi. Pierwszy start w zawodach w Warszawie w 2012 r. odbył się kiedy suka miała dokładnie 1 rok i 2 dni. Później były już tylko większe i mniejsze sukcesy. Na DCDC 2013 w Poznaniu Fli zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata USDDN w kategorii Super Open!

FlickaFlicka :) (fot. Ewa Kiryk)

Nikt nie wierzy, że Bessie ma już sześć lat! Jest energia, a chęć do pracy emanuje od niej nieprzerwanie! Sunia urodziła się w 2007 roku w czeskiej hodowli Dajavera i stamtąd przyjechała do Marioli Kościuczyk by całkowicie oczarować jej serce. Z Ewką trenuje od 2011 r. Ich ogromny sukces to pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski 2012 w kategorii Super-Pro TOSS & Fetch. Od tego czasu duet zdobywa same sukcesy. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy na DCDC Poznań 2013 Bessie zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata USDDN w kategorii dystansowej Super-Pro!

Bessie :) (fot. Ewa Kiryk)

Pomóż dziewczynom wyjechać na Mistrzostwa Świata USDDN, gdzie pokażą na co stać Polską drużynę kobiecą w dogfrisbee ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s